Новини 2020-06-04 15:00

Заступник директора Центру Разумкова: Зеленський зміг дистанціюватися від недоліків своєї команди

Також, на думку Михайла Міщенка, чинний президент уміє реагувати на суспільні настрої подеколи навіть без соціологічних опитувань.

Президент України Володимир Зеленський зміг дистанціюватися від недоліків своєї команди, така дистанція позитивно позначається на його іміджі. Таку думку в коментарі Тижню до матеріалу Станіслава Козлюка "Мене поправить Майдан" висловив заступник директора соціологічної служби Центру Разумкова Михайло Міщенко.

 

«Він зміг дистанціюватися від недоліків своєї команди. Рівень довіри до Зеленського високий. І водночас рівень довіри до Кабміну, Верховної Ради й обох голів Офісу президента низький. І така дистанція позитивно позначається на його іміджі. Також, на мою думку, він уміє реагувати на суспільні настрої подеколи навіть без соціологічних опитувань. Що в політиків спостерігається доволі нечасто», — зазначив він.

 

Міщенко також додав, що позитивно на імідж президента могла вплинути пандемія COVID-19. Однак тут радше йдеться про загальносвітову тенденцію.

 

«Ми здійснювали дослідження наприкінці квітня. І зафіксували певне підвищення рівня довіри порівняно з лютим цього року. Такого майже ніколи не бувало в попередників Зеленського. Але це можна пояснити тим, що коли для суспільства виникає загроза, як-от пандемія коронавірусної хвороби, то з’являється потреба в соціальному згуртуванні. І тому зростає довіра до політиків і виконавчої влади, адже їх ототожнюють із національною єдністю. Така ситуація спостерігається, наприклад, із рівнем довіри до німецької канцлерки Анґели Меркель. І до президента Франції Емманюеля Макрона, який утрачав рейтинги, однак із початком пандемії вони почали зростати. Таку тенденцію фіксував не лише Центр Разумкова. Однак лише цим не можна пояснити доволі високі рейтинги Зеленського», — сказав він.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

схожі новини