Новини 2020-05-14 20:54

Єврокомісія позитивно оцінила ухвалення Україною законів про банки та землю

Про це заявив очільник генерального директорату Єврокомісії з питань сусідства та переговорів про розширення ЄС.

Європейська комісія позитивно оцінює ухвалення Україною законів про ринок землі та банки. Про це заявив очільник генерального директорату Єврокомісії з питань сусідства та переговорів про розширення ЄС Крістіан Даніельсон під час онлайн-дискусії "Україна в Східному партнерстві: амбітний порядок денний після 2020 року", повідомляє "Європейська правда".

 

"Те, що трапилося на тижні дуже важливо. І земельна реформа, і банківський закон є надзвичайно важливими для України та українських громадян...та для сприйняття України зовні", - зазначив європейський чиновник, відзначаючи позитив у зусиллях України в проведенні реформ. 

 

Що стосується подальших реформ, то, за словами Даніельсона, ЄС продовжить наполягати на проведенні судовій реформи і реформи державного управління, а також на боротьбі з корупцією. 

 

Зазначимо: 13 травня Рада підтримала законопроект "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності" №2571-д, який називають "банківським" та "антиколомойським".

 

Законопроект унеможливить скасування рішення Нацбанку про націоналізацію та ліквідацію банків та повернення компенсації з держбюджету попереднім власникам.

 

Його ухвалення є умовою перемовин з Міжнародним валютним фондом щодо нової програми для України.

схожі новини