Новини 2020-04-03 17:19

В ОП пояснили, чому Зеленський літав в Оман

Візит не мав офіційного статусу, а відбувався з приватною метою.

Візит президента Володимира Зеленського до Оману в січні не мав офіційного статусу, а відбувався з приватною метою. Про це йдеться у відповіді Офісу президента на запит «Української правди», повідомляється у п’ятницю, 3 квітня.

 

«Поїздка президента до Султанату Оман не мала офіційного статусу, відбувалася з приватною метою та за власні кошти», - йдеться в повідомленні.

 

Враховуючи відсутність візитів найвищого рівня між Україною та Султанатом Оман з дати встановлення дипломатичних відносин (19 травня 1992 року), Зеленський використав відвідання Султанату для встановлення дипломатичних зв’язків.

 

В ОП додали, що у зв’язку з тим, що візит був неофіційним, ОП до підготовки та організації поїздки не залучався, організаційно-протокольне забезпечення візиту Зеленського до Оману не здійснювалося і делегація не передбачалася.

 

Зазначається, що переліт і проживання у готелі в Омані оплачувала дружина президента з власних коштів.

           

Нагадаємо, до Оману Зеленський разом з родиною полетів 5 січня. Повідомлялося, що візит є офіційним, проте президент скористався послугами рейсового літака, витративши власні кошти. В ОП не змогли відповісти, з ким саме Зеленський літав до Оману.

 

Відомо, що з Зеленським був його радник (нині голова ОП - Ред.) Андрій Єрмак.

 

Журналісти програми розслідувань «Схеми» виявили, що секретар Ради безпеки РФ Ніколай Патрушев прилітав в Оман одночасно з Зеленським. В ОП заявили, що Зеленський ніколи в житті не зустрічався, не розмовляв і не спілкувався в інший спосіб із Патрушевим. 

схожі новини