Новини 2020-04-03 13:43

Окупанти випустили чотири десятки мін по захисниках Павлополя – Міноборони

Вороги здійснили чотири обстріли на Донбасі, втрат з нашого боку немає.

Станом на 12:30 п’ятниці, 3 квітня, окупанти здійснили чотири обстріли на Донбасі. Втрат з нашого боку немає. Про це повідомляється у зведенні на сайті Міноборони.

 

На Луганському напрямку противник випустив 26 мін 120-го калібру по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил неподалік Новотошківського.

 

6 мін 120-го калібру і 5 мін калібру 82 мм розірвалися на позиціях наших військ біля Оріхового. Тут же лунав ворожий станковий протитанковий гранатомет.

 

На Донецькому напрямку російсько-окупаційні війська 20 хвилин зі станкового протитанкового гранатомету і кулемету великого калібру обстрілювали українських військовослужбовців, які виконують бойові завдання в районі Красногорівки.

 

З 7:45 по 9:15 з боку Соснівського вороги випустили 43 міни 82-го калібру по захисниках Павлополя.

 

На всі ворожі обстріли Об’єднані сили відповіли вогнем зі станкових протитанкових гранатометів і продовжують контролювати ситуацію. Втрати ворога уточнюються.

 

Нагадаємо, 2 квітня збройні формування Російської Федерації здійснили 11 обстрілів позицій Об’єднаних сил. Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок ворожих обстрілів не було.