Новини 2020-04-02 20:15

В ОП прокоментували «плівки Єрмака»

Зазначається, що «розмови на оприлюднених плівках не мають стосунку до реального життя».

В Офісі президента прокоментували оприлюднені народним депутатом Гео Леросом відеозаписи, де людина з голосом, схожим на голос брата очільника ОП Андрія Єрмака – Дениса, нібито обговорює кадрові призначення за гроші. Про це повідомляється на каналі ОП у Telegram у четвер, 2 квітня.

 

«Ситуація з оприлюдненими записами, у яких фігурує брат очільника Офісу Президента, продемонструвала, скільки людей звикли до афер, коли вирішувати державні справи можна за хабарі. Розмови на оприлюднених плівках не мають стосунку до реального життя, ніхто з названих людей не був призначений на посади, які обговорювалися», - йдеться в повідомленні.

 

Як зазначається, «усі викладені факти мають бути ретельно перевірені – так само, як і джерела появи плівок і те, хто та з якою метою замовляв стеження».

 

Як повідомляється, Служба безпеки проводить допити обох сторін: і брата Єрмака, і Лероса.

 

«НАБУ відкрило справу за заявою народного депутата, ДБР – за заявою керівника ОП. Офіс Президента чекає на офіційні результати розслідування від правоохоронців», - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 29 березня Лерос опублікував відео, де людина з голосом, схожим на голос брата очільника Офісу президента Андрія Єрмака – Дениса Єрмака, нібито обговорює кадрові призначення за гроші.

 

Андрій Єрмак відповів, що звернеться до Служби безпеки та Держбюро розслідувань.

 

30 березня Спеціалізована антикорупційна прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо можливого зловживання впливом за зверненням Лероса.

 

За заявою Андрія Єрмака ДБР порушило кримінальну справу за ознаками низки кримінальних правопорушень – зокрема, шахрайства; втручання у діяльність державного діяча, вчиненого особою з використанням свого службового становища; розголошення державної таємниці, що спричинило тяжкі наслідки; перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу.

 

ДБР викликало Лероса на допит 3 квітня.

схожі новини