Новини 2020-03-27 16:18

Бойовики не пропускають міжнародних спостерігачів на окуповану територію

Проблематичним лишається пропуск незаконними збройними формуваннями до ТОТУ тих громадян, яких пропускають українські прикордонники.

Бойовики не пропускають міжнародних спостерігачів на окуповану територію. Про це повідомляється на сайті Держприкордонслужби у п’ятницю, 27 березня.

 

Як повідомляється, пропуск через КПВВ наразі тимчасово припинено до окремого розпорядження. За встановленим раніше порядком, продовжується пропуск представників моніторингових місій ОБСЄ, ООН, МКЧХ. Водночас шлях до тимчасово окупованої території для представників ОБСЄ блокується російсько-окупаційною владою.

 

«Проблематичним також лишається пропуск незаконними збройними формуваннями до ТОТУ тих громадян, яких пропускають українські прикордонники через наявні критично важливі життєві обставини та які мають відповідні підтверджуючі документи», - йдеться в повідомленні.

 

У ДПСУ радять утриматися від перетинання лінії розмежування у період карантину, щоб не наражати на небезпеку себе та своїх близьких, оскільки бойовики не зважають на наявність обставин для перетину лінії розмежування.

 

Ззаначимо: Україна поінформувала генсека ООН, що російська окупаційна влада на захоплених територіях на сході України заборонила доступ СММ ОБСЄ під приводом карантинних заходів. Українська сторона наполягає: запроваджені обмеження для СММ ОБСЄ під приводом карантинних заходів є неприйнятними.