Новини 2020-03-26 15:59

СБУ викрила в Дніпрі російського агента

Фігуранту повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) ККУ.

Служба безпеки викрила та запобігла у Дніпрі підривній діяльності агента російських спецслужб – колишнього працівника Міністерства внутрішніх справ. Про це повідомляється на сайті СБУ у четвер, 26 березня.

                     

За попередніми даними, колишній працівник МВС ініціативно встановив контакт з представниками ФСБ РФ під час перебування в Росії.

 

За завданням кураторів, він мав збирати відомості про кількісний склад, місця дислокації та озброєння українських військових підрозділів на території Дніпропетровської області. ФСБ також цікавила інформація про військовослужбовців і правоохоронців регіону, які брали участь в операції Об’єднаних сил. Дані агент мав передавати російським кураторам через відпрацьовані канали зв’язку.

 

Під час обшуків у його помешканні СБУ виявила докази протиправної діяльності. Фігуранту повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) ККУ. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 12 до 15 років.

 

 

Нагадаємо, раніше контррозвідка СБУ викрила агента ФСБ, який збирав інформацію про технічні розробки з кораблебудування. 

схожі новини