Новини 2020-03-25 12:04

Україна та Литва продовжують співпрацю у сфері оборони

Працюватимуть над реформуванням системи військового управління, розвитком сержантського та старшинського складу, територіальною обороною та кіберзахистом.

Міністр оборони Андрій Таран та Надзвичайний і Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс домовилися про продовження оборонної співпраці. Про це 25 березня повідомляють на сайті Міністерства оборони України.

 

“За результатами зустрічі сторони підтвердили наміри розвивати співпрацю у таких сферах як реформування системи військового управління, розвиток сержантського та старшинського складу, територіальна оборона та кіберзахист”, —  пишуть у повідомленні.

 

Зазначають також, що Андрій Таран вкотре акцентував увагу на незмінності курсу на Євроатлантичну інтеграцію. Він наголосив, що це є чи не єдиним способом посилення обороноздатності країни та протистояння збройній агресії Російської Федерації.

 

Нагадаємо, що упродовж доби 24 березня збройні формування Російської Федерації вісім разів порушили режим припинення вогню. Втрат серед українських військових не зафіксовано. 

 

схожі новини