Новини 2020-03-23 11:23

ВР збереться на позачергове засідання – Разумков

Дата ймовірного засідання не відома.

Верховна Рада збереться на позачергове засідання. Про це у неділю, 22 березня, заявив в ефірі каналу «Україна» спікер парламенту Дмитро Разумков.

 

На питання, чи зможе парламент зібратися, щоб запровадити надзвичайний стан в Україні, він відповів, що народні депутати шукають «додаткові механізми», щоб виконувати свою роботу.

 

«Сьогодні ми готуємося до позачергового засідання Верховної Ради, коли воно відбудеться. Колеги напрацьовують ряд законопроектів, вони майже готові. Я думаю, що до вечора вони будуть повністю підготовлені в комітетах», – сказав він.

 

Разумков не назвав дати ймовірного засідання.

 

Він також заперечив, що парламент пішов на карантин.

 

«Парламент не на карантині, парламент працює. Дійсно, в режимі комітетському, однак це не карантин. Народні депутати працюють або очно в комітетах, або так само використовують телекомунікаційні мережі для того, щоб спілкуватися, приймати рішення, і парламент продовжує працювати. Так, ми зменшили кількість людей, які сьогодні відвідують парламент, ми намагаємося вберегти здоров’я і апарату в першу чергу, тому частина людей працює у віддаленому режимі», – зазначив Разумков.

 

Нагадаємо, з 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин.