Новини 2020-03-17 12:06

Поліція контролюватиме громадський транспорт під час карантину

Антон Геращенко заявив, що головна мета - зупинити розповсюдження вірусу.

Поліція контролюватиме пасажирські перевезення у громадському транспорті під час карантину. Про це повідомляє прес-служба Міністерства внутрішніх справ. 

 

“Найголовніше — це зупнити розповсюдження вірусу. Найбільш небезпечним місцем для зараження є громадський транспорт. Тому було прийняте важке рішення , але ми робимо це для того, щоб зупинити епідемію”, — зазначив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

 

“У нас є для цього всі важелі. Ми попереджаємо всіх власників пасажирських перевезень, що вони зобов’язані працювати за закону”, — сказав заступник міністра.

 

Він також додав, що сподівається, що всі громадяни в державі будуть дослухатись та залишаться на самоізоляції.

 

“Ці два тижні конче необхідні для того, щоб проявились всі ті, хто приїхав в Україну з Європи, з інших країн, щоб у них проявилась хвороба і ми могли повністю порахувати тих осіб, які є зараженими на коронавірус”, - сказав  Геращенко.

 

Нагадаємо, що з 12 березня у зв’язку зі спалахом Covid-19 в Україні діє тритижневий карантин. Станом на 16 березня в Україні зафіксовано 7 випадків зараження, одна людина померла.

 

 З 16 березня тимчасово заборонено в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства, за винятком окремих категорій. Заборона була введена урядом для запобігання поширення коронавірусу. Вона діятиме до 3 квітня. Також, тимчасово закрито близько сотні пунктів пропуску. У майже півсотні пунктів пропуску тимчасово припинено пішохідне сполучення.