Новини 2020-03-12 10:07

Уряд створив нове міністерство

Мова йде про Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

В Україні з’явилося Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Про це свідчить постанова Кабміну від 11 березня, оприлюднена на Урядовому порталі.

 

Цим документом Кабмін відмінив рішення про реорганізацію Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб шляхом приєднання до Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

 

Як зазначається, уряд постановив перейменувати Міністерство з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

 

Натомість Міністерство у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб – на Міністерство у справах ветеранів.

 

Зауважимо: 4 березня Верховна Рада проголосувала за призначення нового прем’єр-міністра та оновила склад уряду. Новим очільником Кабміну замість Олексія Гончарука став Денис Шмигаль. Також парламент підтримав кандидатури міністрів. Міністрром у справах ветеранів призначили Сергія Бессараба, а віцепрем'єром, міністром реінтеграції тимчасово окупованих територій – Олексія Резнікова.