Новини 2020-02-26 13:01

У Меджлісі заявили, що готові добиватися деокупації Криму всіма законними способами

На цьому наголосив Рефат Чубаров.

"У Меджлісі кримськотатарського народу готові і далі добиватися деокупації Криму всіма формами діяльності у межах законодавства України і міжнародного права. Про це йдеться у заяві голови Меджлісу Рефата Чубарова, оприлюдненій у Facebook

 

"Тимчасова окупація Криму та спроба його анексії, що тривають вже 6 років, є актом кричущого порушення Російською Федерацією норм і принципів міжнародного права, суверенітету і територіальної цілісності України.", - йдеться у заяві. 

 

Чубаров додав, що розвиток звільненого від російської окупації Криму пов'язується з визначенням його статусу як кримськотатарської національно-територіальної автономії у складі Української держави.

 

Меджліс кримськотатарського народу як виконавче-представницький орган Курултаю кримськотатарського народу, і Курултай, як вищий представницький орган кримськотатарського народу, залишаються єдиними повноважними органами національного самоврядування кримськотатарського народу як корінного народу в Україні, та лише вони мають право виступати від імені кримськотатарського народу і представляти його інтереси як усередині України, включаючи тимчасово окупований Крим, так і за його межами", - зазначив він. 

 

Нагараємо, 26 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про запровадження 26 лютого як Дня спротиву окупації Криму.

 

 

 

 

 

схожі новини