Новини 2020-02-20 10:22

В ІМІ заявили про загрозу монополізації конкурсу до Наглядової ради Суспільного

Області організації НСЖУ подали аналогічні заявки на конкурс.

В Інституті масової інформації заявили про загрозу монополізації конкурсу до Наглядової ради ПАТ "НСТУ" з боку Національної спілки журналістів України. Про це йдеться на сайті ІМІ.  

 

"На сайті Нацради було оприлюднено список організацій, які подали заявки на участь у конференції громадських об’єднань та асоціацій щодо делегування представника до Наглядової ради ПАТ "НСТУ" у сфері журналістики. Згідно з цим списком, до участі в конкурсі як окремі організації подалися понад 20 регіональних організацій НСЖУ, які, по суті, є її структурними підрозділами", - йдеться у повідомленні. 

 

В ІМІ наголошують, що відповідно до ст. 8 Закону України "Про Суспільне телебачення і радіомовлення України", делегувати представників до складу Наглядової ради повинні окремі організації, тоді як на конкурс аналогічні заяви подала 21 обласна організація Національної спілки журналістів України.

 

В Інституті звернулися до Нацради з питань телебачення і радіомовлення з проханням запобігти монополізації конкурсу. 

 

Нагадаємо, 9 січня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення призначила позапланові перевірки телеканалів "112 Україна" та ZIK щодо контенту, в якому вбачає ознаки розпалювання ворожнечі та поширення необ’єктивної інформації.