Новини 2020-02-18 11:40

Україна повідомить державам-учасницям ОБСЄ про наступ бойовиків на Донбасі

Зазначимо, бій на Донбасі закінчився, в результаті цього один загинув один та поранені четверо українських бійців

Україна рішуче засуджує наступ бойовиків на Донбасі та повідомить державам-учасницям ОБСЄ про нього. Про це повідомляє постійне представництво України при міжнародних організаціях у Відні на своїй сторінці у Twitter.

 

Зазначимо, бій на Донбасі, поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний, закінчився, в результаті цього один загинув один та поранені четверо українських бійців

 

"Цього ранку російські збройні формування розпочали атаку проти українських військових позицій поблизу району розведення в Золотому із застосуванням важкої артилерії та з порушенням лінії зіткнення. Повідомлялося про кілька жертв. Ми рішуче засуджуємо цей напад і повідомимо про це держави-учасниці ОБСЄ", - йдеться у заяві.

 

Україна повідомить ОБСЄ про наступ бойовиків на Донбасі

 

Нагадаємо, вранці 18 лютого Збройні формування Російської Федерації атакували позиції підрозділів Об’єднаних сил поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний. Обстріли ведуться із забороненого Мінськими угодами озброєння.

 

Пізніше в штабі ООС повідомили, що станом на 10.00 вівторка бій поблизу населених пунктів Новотошківське, Оріхове, Кримське, Хутір Вільний закінчився, позиції українських захисників не втрачені. 

 

18 лютого відбудеться засідання Ради національної безпеки і оборони України, після якого розпочнеться брифінг. 

 

 

схожі новини