Новини 2020-01-29 11:15

На місці падіння американського літака в Афганістані знайшли тіла членів екіпажу

27 січня Bombardier E-11A зазнав аварії, причина якої досі достеменно не відома.

У провінції Газні в Афганістані на місці аварії американського військового літака Bombardier E-11A виявили два тіла членів екіпажу. Про це повідомив CNN у середу, 29 січня.

 

«Два тіла членів екіпажу були знайдені в американському військовому літаку, який упав у афганській провінції Газні цього понеділка», - йдеться в повідомленні.

 

Пентагон підтвердив виявлення загиблих пілотів.

 

Як зазначається, від екіпажу надходив сигнал лиха, який вказує на певні технічні проблеми.

 

Як повідомлялося, 27 січня військовий літак Bombardier E-11A зазнав аварії в Афганістані. Радикальний рух «Талібан», який контролює провінцію Газні, заявив, що літак був збитий. У командуванні американських сил в Афганістані заявили, що причина катастрофи розслідується і немає жодних ознак того, що аварія була викликана ворожим вогнем. 

 

ЗМІ повідомляли про п’ятьох загиблих.

 

Зауважимо: літак E-11A – один з чотирьох у ВПС США. Це адаптований представницький літак Bombardier, здатний літати на великій висоті і зі збільшеною дальністю польоту. Його завдання - забезпечити кращий зв'язок між повітряними і наземними силами, а також між різними типами літаків, які працюють у важкодоступній місцевості або використовують несумісні канали передачі даних.