Новини 2020-01-24 16:14

СБУ піймала двох інформаторок бойовиків

Мешканки Лимана на Донеччині передавали відомості про підрозділи ЗСУ.

Служба безпеки по черзі затримала двох мешканок Лимана (Донеччина), які тісно співпрацювали з бойовиками і були їхніми інформаторками. Про це повідомляється на сайті відомства у п’ятницю, 24 січня.

 

Як зазначається, жінки пройшли інструктаж у Донецьку, який відвідували нібито у приватних справах. Куратори відпрацювали їм завдання, канали зв’язку, узгодили умовний «сленг» для передачі потрібних терористам даних.

 

«За завданнями кураторів диверсійно-розвідувального підрозділу «ДНР» спільниці збирали і засобами електронного зв’язку передавали відомості про підрозділи ЗСУ, їх чисельність, озброєння, місця дислокації та напрямки переміщення у районі проведення ООС, насамперед залізничним сполученням», - йдеться в повідомленні.

 

Отримані дані російські найманці використовували для планування військових дій та диверсій.

 

Як повідомляється, обом фігуранткам кримінального провадження повідомили про підозру за ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації та сприяння її діяльності) ККУ.

 

СБУ також встановила особи бойовиків-«кураторів», із якими співпрацювали жінки.

 

«Їхня участь у діяльності терористичної організації задокументовано у межах досудового розслідування за ч. 1 ст. 258-3 КК України. Їм також повідомлено про підозру», - йдеться в повідомленні.

 

 

 

Нагадаємо, раніше СБУ затримала бойовика терористичної організації «ЛНР», підозрюваного у збиранні інформації про об’єкти критичної інфраструктури Харківщини.

схожі новини