Новини 2020-01-23 09:48

На Донбасі від кулі снайпера загинув 22-річний військовий

Микола Сорочук був бійцем 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ.

У середу, 22 січня, у зоні проведення ООС у Донецькій області унаслідок ворожого снайперського обстрілу загинув боєць 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ Микола Сорочук. Про це повідомляє місцеве видання “Волинські Новини”.

 

 

Полегий Микола Сорочук – уродженець села Лище Луцького району на Волині. Йому було 22 роки. За рік після закінчення школи пішов добровольцем на фронт.

 

“Сьогодні з життя пішов хлопець, якого я любила. Люблю. Сьогодні вночі він писав мені, що шкодує що не зміг учора мене побачити й почути. А сьогодні зранку його вже нема. Я не вірю в це. Не вірю, що ніколи не почую цей голос більше У голові постійно його оце “Ластівонько”, воно зі мною. Хай слово “мир” застрагяне вам у горлі і “вженета війна” так само. Я хочу смерті тому снайперу, який це зробив. І він її отримає”, – написала 22 січня у Facebook подруга Миколи, волонтерка Ярина Чорногуз.

 

 

 

Як повідомлялося, упродовж доби, 22 січня, збройні формування Російської Федерації шість разів порушили режим припинення вогню. У результаті обстрілів один український військовий загинув.