Новини 2020-01-22 15:06

InformNapalm встановив дані командира ВДК "Орськ", який керував екіпажем під час захоплення Криму

Волонтери встановили, що командиром був Андрій Скворцов.

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm встановили дані командира ВДК “Орськ”, який керував діями екіпажу підчас захоплення Криму. Про це повідомляють на сайті спільноти

 

 

Волонтери встановили, що командиром був Андрій Скворцов.

 

Скворцов закінчив військово-морське училище радіоелектроніки ім. Попова та Вищі спеціальні офіцерські класи ВМФ у м. Санкт-Петербург. Служив на кораблях ЧФ РФ:  “Очаков”, “Керч”, “Саратов”, “Орськ”. Військове звання – капітан 2-го рангу.

 

В ході моніторингу відкритих джерел встановлено, що в інтерв’ю у вересні 2015 року на запитання журналіста, як довго офіцер командує кораблем “Орськ”, той відповів, що 2 роки. Отже, екіпаж ВДК “Орськ” саме під його командуванням брав участь в спецоперації захоплення Криму. Також в інтерв’ю сказано, що Скворцов нагороджений медаллю “За повернення Криму”.

 

У 2017 році Скворцова судили за вимагання грошей у підлеглих військовослужбовців і судом на два роки йому було заборонено обіймати керівні посади у збройних силах та державних органах Росії.

 

Як повідомлялося 15 січня, Міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm встановила факт участі великого десантного корабля (ВДК) “Орськ” (бортовий номер 148), який входить до складу 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ РФ (197 БрДК, в/ч 72136), у спецоперації захоплення Криму. 

схожі новини