Новини 2019-12-24 16:12

Зеленський звільнив очільників двох ОДА

Маркіян Мальський та Ігор Бондаренко на посадах пробули менш як півроку.

У вівторок, 24 грудня, президент Володимир Зеленський звільнив голову Закарпатської облдержадміністрації Ігоря Бондаренка та голову Львівської ОДА Маркіяна Мальского. Про це він заявив під час засідання Ради розвитку громад та територій, передає Укрінформ.

 

«Я ухвалив рішення їх звільнити – не через те, що вони люди недосвідчені чи не чисті на руку, як-то кажуть, а через те, що у цих двох областях ми не побачили жодного результату. Тому я хочу подякувати голові Закарпатської ОДА Ігорю Бондаренку - ми вдячні за роботу - і голові Львівської ОДА Маркіяну Мальському», - сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, Мальський та Бондаренко були призначені 5 липня цього року і відтак на посадах пробули менш як півроку.

 

До призначення Мальський був позаштатним радником голови Львівської ОДА з питань зовнішньоекономічної діяльності, а також заступником голови Консультативної ради при прокуратурі Львівщини.

 

Бондаренко – підприємець із Мукачева, власник і засновник мережі кондитерських. На початку 2000-х почав державну службу, де пройшов шлях від заступника глави Мукачівської райдержадміністрації до директора департаменту Міністерства юстиції.