Новини 2019-12-24 12:15

Сінькевич вирішила не подаватися на повторний конкурс на посаду голови Держкіно

Як зазначається, участь буде визнанням правоти членів комісії, склад якої не зміниться.

Генпродюсерка Одеського міжнародного кінофестивалю Юлія Сінькевич не подаватиметься на повторний конкурс на посаду голови Державного агентства України з питань кіно. Про це вона написала у Facebook у вівторок, 24 грудня.

 

«Питання, яке мені ставили найчастіше останнім часом і на яке чекають відповідь: «Чи піду я на повторний конкурс?». І моє рішення – ні. Участь у повторному конкурсі - це визнання правоти членів комісії, склад якої не зміниться і щодо яких мною подано судовий позов. Я цієї правоти не визнаю, бо вважаю, що відбулись грубі порушення», - повідомила вона.

 

Зауважимо: Сінькевич була єдиною кандидаткою, що пройшла кілька етапів конкурсного відбору на посаду. 21 листопада вона не пройшла співбесіду в Національному агентстві з питань державної служби. Виявилося, що кандидатка «набрала недостатню кількість балів за однією з компетенцій».

 

Своєю чергою, колишній очільник Держкіно Пилип Іллєнко назвав конкурс на посаду голови Держкіно «фарсом», а ситуацію, у якій опинилося агентство, а з ним і українське кіно, «драматичною та кризовою».

 

29 листопада уряд оголосив новий конкурс на посаду голови Держкіно.