Новини 21:02

Нормандський саміт. Розпочалася двостороння зустріч Зеленського та Путіна

Переговори лідерів країн "нормандської четвірки" були перевані заради зустрічі двох президентів тет-а-тет.

У Єлисейському палаці в Парижі президент України Володимир Зеленський увечері 9 грудня розпочав двосторонню зустріч із президентом Росії Владіміром Путіним. Про це повідомляє кореспондентка Тижня Алла Лазарева.

 

Після завершення двохсторонки знов відновляться 4-сторонні переговори.

 

Водночас в Офісі президента заявили, що переговори лідерів країн "нормандської четвірки" були перевані заради двосторонньої зустрічі президентів.  Потому відновляться переговори у чотиристоронньому форматі.

 

Раніше у Єлисейському палаці тривала зустріч «Нормандської четвірки» - Зеленського, Путіна, канцлера Німеччини Ангели Меркель та Еммануеля Макрона.

 

Перед цим завершилася двосторонні зустрічі Зеленського з Меркель и Ангелою Меркель та Макроном.

 

Раніше завершилася двосторонні зустрічі президента Володимира Зеленського з канцлером Німеччини Ангелою Меркель та президентом Франції Еммануелем Макроном.

 

Як відомо, зустріч у “нормандському форматі” - саміт лідерів України, РФ, Франції та Німеччини щодо врегулювання ситуації на Донбасі. Зеленський заявив, що на "нормандській зустрічі" порушить питання про конкретні терміни деокупації Донбасу, повернення заручників, вирішення безпекової ситуації та місцеві вибори.

 

Зауважимо, Зеленський першим до Єлисейського палацу прибув на саміт "нормандської четвірки". Пізніше прибув президент Росії Владімір Путін.