Новини 2019-12-05 19:58

Рада провалила голосування за призначення Ясько замість Яременка

«За» проголосували 186 нардепів.

У четвер, 5 листопада, Верховна Рада не змогла призначити головою комітету з питань зовнішньої політики народну депутатку «Слуги народу» Єлизавету Ясько. Про це повідомила «Українська правда».

 

«За» призначення Ясько проголосували 186 нардепів. Зазначається, що постанова також передбачала звільнення Богдана Яременка з посади голови комітету. Відтак, він наразі залишається очільником комітету.

 

За Ясько проголосували лише 174 «слуги». За інформацією УП, «слуги» провалили голосування, оскільки більшість у фракції підтримує на цю посаду кандидатуру Галини Михайлюк, проте Офіс президента і керівництво фракції начебто затвердило Ясько.

 

Депутат «Слуги народу» Павло Фролов в коментарі «РБК-Україна» підтвердив, що кандидатура Ясько мала підтримку президента.

 

Нагадаємо, раніше один з інтернет-ресурсів оприлюднив фото із сесійної зали парламенту, на яких народний депутат від фракції «Слуга народу», голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко переписується із користувачами «Сеть знакомств...» та Loveeto. У листуванні йшлося про надання інтимних послуг за гроші. Яременко написав у Facebook, що листування сфабриковане спеціально для журналістів, але згодом видалив цей пост і розмістив вибачення.

 

1 листопада Яременко заявив, що написав заяву про складення повноважень голови Комітету.

 

Як відомо, Єлизавета Ясько очолює постійну делегацію у Парламентській асамблеї Ради Європи.