Новини 17:14

ДБР озвучило основну версію вибуху в Балаклії

Справа пов’язана з недотриманням техніки безпеки.

Основною версією слідства щодо вибуху на території військової частини в Балаклії (Харківщина) є недотримання техніки безпеки. Про це під час прес-конференції в Харкові у вівторок, 26 листопада, розповів начальник слідчого управління Територіального управління Держбюро розслідувань у місті Полтава Олексій Новіков.

 

«Розглядається кілька версій. Призначено експертизи. Допитано вже більше ста людей. Але ми схиляємося до того, що це саме ті особи, які безпосередньо виконували роботи з боєприпасами, не дотримувалися техніки безпеки. Одна особа, яка була безпосередньо причетна до цього і знаходилася в автомобілі, в кузові якого і стався вибух, загинула одразу. Вибух був локальний під час планових робіт», - сказав Новіков.

 

У ДБР наголошують, що остаточний висновок зроблять експерти.

 

Нагадаємо, 15 листопада на території військового арсеналу в Балаклії пролунали вибухи, пов'язані з утилізацією залишків боєприпасів та їхніх елементів, які не можна транспортувати. Зайнялася пожежа. Двоє військових саперів загинули, ще четверо військовослужбовців отримали поранення. Міністр оборони Андрій Загороднюк заявив про початок службового розслідування.

схожі новини