Новини 2019-11-21 12:12

Юрій Макаров: Переслідування чинною владою Порошенка може мати два пояснення

І вони суттєво різняться як за причинами, так і за наслідками.

Державне бюро розслідувань ініціювало зняття недоторканності з народного депутата й попереднього президента України Петра Порошенка за звинуваченням у зловживанні владою та… поваленні конституційного ладу. Пояснення може бути два, і вони суттєво різняться як за причинами, так і за наслідками.  Про це у своїй авторській колонці на сторінках Тижня пише Юрій Макаров.

 

«Перше: чинна влада, якщо припустити, що вона має якийсь один центр ухвалення рішень, бажає відігратися на попередниках. Ера зубожіння чомусь ніяк не закінчується, успіхів на зовнішніх фронтах не помітно, відтак треба щось утнути, щоб задовольнити нетерплячі маси в їхньому прагненні якщо не добробуту, то бодай справедливості, як вони її розуміють. Друге: всередині апарату Зеленського активно, не ховаючись, працює група впливу колишнього будівничого судової системи в Україні, правої (лівої?) руки Януковича та нинішнього фахівця зі статевих стосунків із тваринами Андрія Портнова. Мені все-таки було б спокійніше вірити в перший варіант, а другий — так склалося. Збіг. Совпадєніє…», — пояснив він.

 

Водночас Макаров зауважив, що плебейське цькування Порошенка, який, безумовно, чимось завинив перед країною, але геть не тим, у чому його дружно звинувачують (адже «барига» — мем стовідсотково московського походження), може спричинити згодом протилежний ефект.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини