Новини 14:03

Зеленський передав перші п’ять підприємств на приватизацію

Мова йде про готель «Дніпро», ДП «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі».

У понеділок, 28 жовтня, президент Володимир Зеленський підписав указ про передачу Фонду державного майна справи перших п'яти підприємств для подальшої приватизації. Про це повідомила заступниця голови Офісу президента Юлія Ковалів під час прес-брифінгу.

 

«Сьогодні підписано указ президента, який передає перші комерційні підприємства, які перебували в управлінні Державного управління справами, Фонду держмайна на приватизацію. Ми обрали перші п'ять, які повністю готові, щодо яких у нас немає заборон, судів та інших юридичних обмежень на приватизацію», - розповіла Ковалів.

 

Мова йде про готель «Дніпро», ДП «Чайка», «Центрсервіс», «Технобуд» та «Українські телекомунікаційні мережі».

 

За словами Ковалів, «Центрсервіс», по суті, є комерційною нерухомістю, а «Технобуд» і «Українські телекомунікаційні мережі» переважно здавали нерухомість в оренду.

 

Зазначається, що держпідприємства відібрали після інвентаризації.

 

Також, очікується передача в Фонд держмайна ще дев'яти об'єктів.

 

«Наразі щодо них триває інвентаризація та підготовча робота, щодо деяких ми відстоюємо в судах інтереси держави», - уточнила Ковалів, додавши, що мова йде про готель «Україна», комплекси «Конча-Заспа» та «Пуща-Водиця».

 

Нагадаємо, 2 вересня Зеленський доручив уряду і парламенту почати масштабну приватизацію в Україні. Зокрема, він розпорядився почати підготовку великих державних підприємств для приватизації із залученням інвестиційних радників і провести перший конкурс не пізніше 1 квітня 2020 року.

 

23 вересня Зеленський підписав законопроект №1037 «Про внесення зміни до закону «Про приватизацію державного та комунального майна», яким вилучається стаття про створення комісії з питань приватизації.

 

2 жовтня парламент визнав недійсним перелік об'єктів держвласності, що не підлягають приватизації.

 

схожі новини