Новини 2019-10-10 17:59

Цей марафон я не пробіжу. Реакції соцмереж на прес-марафон Зеленського

Активісти, медійники та аналітики висловилися про спілкування президента з журналістами.

Президент Володимир Зеленський 10 жовтня проводить прес-марафон у Kyiv Food Market. З 10 ранку він по черзі зустрічається з групами журналістів та відповідає на запитання медійників. Хоча марафон, за оцінками Офісу президента, триватиме близько 10 годин, у соцмережах вже ширяться реакції українців. 

 

Зокрема, правозахисниця Ольга Решетилова написала, що Зеленський, відповідаючи на запитання, "прекрасно продемонструвала рівень розуміння президентом проблеми нападів на активістів".

 


Головний редактор видання LIGA.net Борис Давиденко зазначив, що за дев'ять місяців Зеленський почав краще орієнтуватися у багатьох питаннях та покращив англійську, проте додав, що "пацан - не завжди найкращий образ для президента європейської країни". 

 

 

Телеведучий UA: Перший Олександр Зінченко заявив, що йому вистачило п'яти хвилин пресмарафону. "Цей марафон я не пробіжу", - написав він.

 

 

Журналістка Тетяна Гонченко прокоментувала те, що під час пресмарафону Зеленському та журналістам винесли їжу. "Мені чисто цікаво, як організаторами передбачалось, що це буде виглядати? Зеленський і журналісти реально мають сидіти запихати в рот бургери і розмовляти?" - написала вона.

 

 

Журналіст "Укрінформу" Сергій Тихий натомість назвав формат пресмарафону ефективним. 

 

 

Аналітик Володимир Горбач пожартував, що пресмарафон потрібен для того, щоб "відбити в журналістів бажання вимагати прес-конференцій  президента Зеленського". 

 

 

У спільноті "Баба і кіт" оголосили, що шукають перекладача із "зеленської" мови на українську. 

 

 

У Центрі протидії корупції теж відреагували на пресмарафон Зеленського, а саме - на його слова, що він очікував, що саджатиме корупціонерів. 

 

 

Журналіст і ведучий Віталій Портніков у своєму дописі порівняв главу держави з Владіміром Путіним та Аляксандром Лукашенком. 

 

 

Олександр Білинський вважає, що Зеленський задає формати, до яких не готові.

 

На заяву з прес-марафону Зеленського відреагував президент США Дональд Трамп.

 

 

 

схожі новини