Новини 2019-10-07 12:14

Медик розповів про стан постраждалих в аварії Ан-12

Двох пацієнтів вже перевели до травматологічного відділення.

Станом на понеділок, 7 жовтня, загрози життю трьох членів екіпажу літака Ан-12, який розбився 4 жовтня на Львівщині, немає. Про це повідомила прес-служба Львівської міськради, цитуючи головного лікаря міської лікарні №8 Василя Обаранця.

 

«На ранок 7 жовтня стан усіх постраждалих середньої важкості, стабільний, загрози життю немає», - повідомив Обаранець, додавши, що двох перевели до травматологічного відділення.

 

Водночас, третій постраждалий перебуває в реанімації. Його стан також стабільний, він у свідомості, загрози життю немає.

 

Нагадаємо, 4 жовтня у Львові поблизу міжнародного аеропорту здійснив аварійну посадку транспортний літак Ан-12. Згодом з'явилося відео з місця аварійної посадки.

 

На борту перебували сім членів екіпажу та одна особа, яка супроводжувала вантаж. 

 

Загинули п'ятеро: командир Віталій Степаненко, його помічник Ігор Маєвський, штурман Юрій Кузьменко, бортовий технік Ігор Завадюк і радіооператор Володимир Кириленко. Трьох деблокованих членів екіпажу у важкому стані передали працівникам швидкої медичної допомоги.

 

За фактом аварійної посадки літака поліція відкрила кримінальне провадження. Нині розглядаються дві причини аварії: повітряне судно могло впасти через помилку пілота або у зв'язку з тим, що закінчилося пальне.

 

Державіаслужба призупинила ліцензію авіакомпанії-власниці Ан-12 «Україна-Аероальянс».