Новини 2019-09-20 14:42

Суд відпустив ймовірних організаторів замовного вбивства директора Caparol

Суддя стверджує, що докази прокуратури не були переконливими.

Києво-Святошинський райсуд відпустив ймовірних організаторів і підозрюваних у замовних убивствах директора компанії німецького концерну Сaparol Павла Зможного та начальника відділу реклами столичного метрополітену. Про це повідомила речниця прокуратури Київської області Мар’яна Гайовська, передає Українська правда.

 

"Учора двоє судів Києво-Святошинського суду розглядали клопотання прокуратури про обрання 7 підозрюваним запобіжних заходів. Прокуратура наполягала на триманні під вартою без можливості внесення застави. Натомість суд організаторів створення злочинної організації взагалі відпустив без визначення будь-якого запобіжного заходу. Їх просто відпустили", - заявила речниця.

 

Вона додала, що одному підозрюваному суддя все ж таки обрав тримання під вартою, а ще чотирьом – у вигляді домашнього арешту. 

 

Прокуратура ці рішення оскаржуватиме, оскільки мова йде про людей, які підозрюються у замовних убивствах.

 

Суддя Максим Медведський, який відпустив двох ймовірних організаторів вбивства - Редькіна і Липського - пояснив, що прийняв таке рішення тому, що прокурор не надав переконливих доказів причетності цих осіб до злочину.

 

Він нагадав, що відповідно до ст. 194 КПК, обов’язковою передумовою застосування будь-якого запобіжного заходу є підтвердження обвинувачення і обґрунтованості підозри. Також, за відповідними рішеннями ЄСПЛ, аргументи прокурора мають бути переконливими для стороннього спостерігача.

 

Нагадаємо, 20 вересня 2016 року у селі Крушинка Київської області вбили директора німецького підприємства Caparol в Україні. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков назвав убивство замовним.

 

У січні 2019 року у Києво-Святошинському районі вбили начальника відділу реклами КП «Київський метрополітен» трьома ударами ножем у спину.

 

17 вересня правоохоронці затримали підозрюваних у вбивстві директора Caparol.

схожі новини