Новини 2019-09-20 10:35

Сенатор США порадив Зеленському ігнорувати вимоги Джуліані

Кріс Мерфі назвав вимоги Трампа “невідповідними”.

Американський сенатор від Демократичної партії Кріс Мерфі порадив президенту України Володимиру Зеленському ігнорувати вимоги представників Дональда Трампа, зокрема, адвоката президента США Рудольфа Джуліані. Про це Мерфі написав 20 вересня на своїй сторінці у Twitter.

 

За його словами, під час зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським, вони обговорили несподівану відмову США від військової допомоги та невідповідні вимоги від представників кампанії Трампа. У Києві найбільше було запитань про те, як ці дві речі пов’язані.

 

“Зеленський не зв'язував їх явно в нашій зустрічі, але він дуже турбувався про відмову від допомоги, і беззаперечно знав про розмови, які проводив Руді Джуліані зі своєю командою. Я сказав йому, що найкраще ігнорувати запити операторів кампанії Трампа. Він погодився”, - повідомив Мерфі.

 

Також американський сенатор наголосив, що українські чиновники турбуються про наслідки ігнорування вимог особистого адвоката Дональда Трампа Рудольфа Джуліані.

 

Як повідомлялося, 20 вересня чоловік радниці президента США Дональда Трампа, юрист Джордж Конвей заявив, що американському голові потрібно оголосити імпічмент, якщо підтвердиться, що він тиснув на Україну щодо справи сина Джо Байдена. 

схожі новини