Новини 2019-09-20 10:00

Турчинов: Росія і християнська мораль - це непоєднувані речі

Але Москва, маскуючи свій звірячий оскал, намагається загравати з консервативними течіями в сучасній Європі, і в цьому є виклик для України.

Де Росія, а де християнська мораль? Це непоєднувані речі. Намагання РФ замаскувати свою аморальність та агресивність під неоконсервативні доктрини приречене. Про це в інтерв’ю Тижню розповів колишній секретар РНБО Олександр Турчинов.

 

 

Але, зауважив він, Москва, маскуючи свій звірячий оскал, намагається загравати з консервативними течіями в сучасній Європі, і в цьому є виклик для нас.

 

«Ми повинні показати, що християнська консервативна ідеологія притаманна українцям. Що саме Україна, як християнська держава, може стати прикладом успіху та перемоги Давида над Голіафом. Криза ліволіберального світу призвела до руйнівних відцентрових тенденцій у ЄС, зростання впливу популізму та руйнації системи колективної безпеки. Тому я впевнений, що велику, сильну і незалежну Українську державу можна побудувати тільки на незламному фундаменті вічних християнських цінностей», - сказав Турчинов.

 

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»