Новини 2019-09-18 11:30

Пакистан та Індія беруть участь у військових навчаннях в Росії, попри конфлікт

Маневри проходитимуть у Росії упродовж тижня.

Армії Індії та Пакистану беруть участь в антитерористичних військових навчаннях у Росії, не дивлячись на конфлікт у штаті Кашмір. Про це повідомляє Голос Америки

 

Навчання упродовж тижня  будуть проходити в Оренбурзькій області під керівництвом Шанхайської організації співпраці. Декларована мета навчань - "підготовка військ до боротьби з міжнародним тероризмом для забезпечення безпеки в регіоні".

 

Нагадаємо, 14 лютого в Кашмірі, який є спірною областю між Індією та Пакистаном, стався теракт, у результаті якого загинуло 46 індійських військових.

 

26 лютого винищувачі ВПС Індії вторглися в повітряний простір Пакистану і завдали удару по тренувальному табору угруповання "Джаїш-е-Мухаммад" ( "Армія Мухаммеда"), яка раніше взяла на себе відповідальність за вчинений теракт.

 

27 лютого стало відомо, що на півночі Індії, в штаті Джамму і Кашмір, округ Бадгам, розбився військовий Мі-17В5. Загинуло четверо військових. Пакистан заявив, що вертоліт був збитий пакистанської ППО, але Індія цю заяву спростувала.

 

4 березня Пакистан та Індія відновили обстріли на лінії контролю в індійському штаті Джамму та Кашмір. 

схожі новини