Новини 2019-09-16 13:46

Балух розповів про тортури у РФ

Знущання почалися одразу після прибуття до російської колонії.

Звільнений з російського полону Володимир Балух 16 вересня заявив, що відразу ж після прибуття до російської колонії до нього застосовували тортури.

 

«На території колонії був побитий. Їх там було багато, чоловік 10, мінімум 8. Хто саме бив я не бачив. Я стояв обличчям до стіни... Били по ногах, в область печінки і нирок. По голові ззаду... Я стояв обличчям до стіни, я знаходився в розтягнутому положенні до дикого фізичного болю», – сказав він.

 

 

За його словами, у СІЗО Твері до нього застосовувалося особливо «жорстке фізичне насильство»: «Це були тортури з погрозами сексуальної наруги... і було побиття, наволочка на голову, поливання водою, биття по всіх частинах тіла, шокер, по п'ятах, по ногах, по вухах. І загрози сексуального насильства».

 

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.  Так, до України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.
 

схожі новини