Новини 2019-09-16 10:04

Сенцов заявив, що в Україні за п’ять років відбулося менше змін, ніж він очікував

Колишній бранець Кремля ставить питання, як можна ворогувати один з одним, якщо у нас є Путін.

Нещодавно звільнений з російського полону український режисер Олег Сенцов вважає, що за п’ять років в Україні відбулося не так вже й багато змін.

 

«Минув тиждень з моменту мого звільнення. Мені, як людині, який прибув на машині часу з 2014-го року, було цікаво подивитися які зміни відбулися в країні і в людях. Тиждень, звичайно ж короткий термін, але я встиг багато де побувати і багато з ким поспілкуватися. Попередніх виведення поки два: 1. Змін за 5 років не так вже й багато, як я очікував. 2. Всі воюють з усіма», - написав він на своїй сторінці у Facebook.

 

Також Сенцов повідомив, що його засмучує такий стан речей, але надій він не втрачає.

 

«Це все дуже засмучує. Як можна ворогувати один з одним, якщо у нас є Путін? Але надій на краще я все одно не втрачаю. Всім хорошою тижня. Слава Україні!», - написав режисер.

 

 

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.  Так, до України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

 

Як повідомлялося, президент Європарламенту Давид Сассолі запросив Сенцова до Брюсселя або Страсбурга. 

схожі новини