Новини 2019-09-11 15:15

Адвокат розповів про подальше оскарження незаконного засудження Сущенка

Марк Фейгін нагадав, що звільнення Сущенка є компромісом з політичної точки зору, проте процесуальна сторона “мало кого цікавила”.

Захисник українського журналіста Романа Сущенка Марк Фейгін заявив про наміри подальшого оскарження справи незаконного засудження українця в Росії. Про це він розповів у середу, 11 вересня, під час прес-конференції.

 

“Ми будемо оскаржувати і далі кейс, за яким Романа засудили. У нас залишається і внутрішньонаціональна російська юрисдикція, правда, без будь-яких перспектив, враховуючи, що суду в Росії немає, але тим не менше, і деякі міжнародні судові інстанції, можливо, за окремими нашими скаргам візьмуться розглядати все, що відбувалося”, - сказав Фейгін.

 

Він нагадав, що звільнення Сущенка є компромісом з політичної точки зору, проте процесуальна сторона “мало кого цікавила”.

 

“Цей політичний компроміс передбачає певні кроки в подальшому, які повинні сприяти звільненню інших політв’язнів. Це, мабуть, якось потрібно буде поєднувати з інтересами державної влади в Україні, щоб не нашкодити політв’язням, які там залишилися”, - підкреслив Фейгін.

 

Як повідомлялося, український журналіст Роман Сущенко заявив, що має намір продовжити журналістську діяльність, а про політичну - не думав. 

 

Нагадаємо, 7 вересня між Україною та Росією відбувся обмін утримуваними особами. Офіс президента України оприлюднив список з 35 українців, звільнених з російських в'язниць.  Так, до України повернулися 11 незаконно засуджених у Росії співгромадян, а також 24 моряки, яких Росія захопила в районі Керченської протоки у листопаді 2018 року.

схожі новини