Новини 2019-08-28 13:14

Київська прокуратура просить заарештувати Богатирьову

У травні 2015 року суд задовольнив клопотання слідчого про обрання екс-міністру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

Столична прокуратура направила до Печерського райсуду клопотання про застосування до екс-міністра охорони здоров’я Раїси Богатирьової запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, який був обраний для неї судом іще у 2015 році. Про це у середу, 28 серпня, повідомила прес-служба прокуратури міста Києва.

 

“На виконання рішення суду прокуратурою міста Києва до Печерського райсуду столиці внесено клопотання щодо вирішення питання про застосування відносно екс-очільниці МОЗ України, затриманій 27.08.2019 в аеропорту “Жуляни”, раніше вже обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою”, - йдеться у повідомленні.

 

Зазначається, що у травні 2015 року Печерський районний суд м. Києва задовольнив клопотання слідчого в особливо важливих справах Генеральної прокуратури про обрання ексміністру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

Згідно з ухвалою, після затримання підозрюваної не пізніше як через 48 годин слідчий має забезпечити її доставку до суду для розгляду питання про застосування обраного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

 

“У середу, 28 серпня, відповідне клопотання внесено прокурором до Печерського райсуду м. Києва. Час засідання буде визначено у ході автоматичного розподілу справ у суді”, - інформують у відомстві.

 

Як повідомлялося, екс-міністр охорони здоров'я і секретар РНБО часів президента-втікача Віктора Януковича Раїса Богатирьова повернулася в Україну у вівторок, 27 серпня, і відразу була затримана поліцією.

 

Нагадаємо, 17 листопада 2016 року Печерський райсуд Києва повторно дозволив Генпрокуратурі почати спеціальне (заочне) розслідування проти Богатирьової.

 

У 2014 році Раїсу Богатирьову оголосили в розшук. Екс-міністр підозрюється в розтраті 63,5 млн грн при закупівлі в 2011-2013 роках імунобіологічних препаратів, ліків, медвиробів і обладнання за істотно завищеними цінами, а також у розтраті 279 млн грн, які були використані в першій половині 2013 року на закупівлю інсулінів у "Індару". За деякими даними, Богатирьова зараз живе в Криму.

схожі новини