Новини 2019-08-28 12:40

США продадуть Японії протиракети на мільярди доларів

Система призначена для знищення повітряних цілей.

Пентагон ухвалив продаж Японії протиракет  SM-3 Block IIA на суму понад 3,3 млрд доларів. Угода пов'язана з низкою ракетних випробувань Північної Кореї у липні та серпні. Про це 28 серпня повідомило Channel News Asia.

 

«Японія придбає до 73 ракет SM-3 Block IIA від Raytheon», – йдеться в повідомленні.

 

За допомогою протиракет флот може перехоплювати міжконтинентальні балістичні ракети. Зокрема, ракета розміщується на бойових кораблях, оснащених бойовою інформаційною системою Aegis AEGIS.

 

Зазначається, що цього місяця Пхеньян провів сім випробувань нових балістичних ракет малої дальності, принаймні одна з яких пролетіла досить далеко, щоб досягти Японії.

 

Вашингтон також схвалив продаж нових озброєнь Угорщині, Південній Кореї, Литві та Данії загальною вартістю 943 млн доларів.

 

Нагадаємо, у Міноборони Японії заявили, що КНДР розробляє боєголовки нового типу. Мова йде про дві балістичні ракети малої дальності, запущені Північною Кореєю 24 серпня.

 

Також 25 липня Північна Корея запустила дві ракети ближнього радіусу дії. Вони пролетіли майже 450 кілометрів і 700 кілометрів відповідно.

схожі новини