Новини 2019-08-28 10:25

ООН наполягла на збереженні санкцій проти Північної Кореї

Обмежувальні заходи повинні лишатися в силі до ліквідації північнокорейської ядерної зброї та балістичних ракет.

Представники Франції, Німеччини та Британії в ООН наголосили на необхідності збереження санкцій щодо Північної Кореї. Про це повідомило NK News, посилаючись на заяву заступника Генсекретаря з питань політичної та миротворчої діяльності Розмарі Дікарло.

 

«Північнокорейський режим несе відповідальність за поточну ситуацію свого народу. Міжнародні санкції повинні залишатися в силі та суворо застосовуватися до моменту ліквідації ядерних та балістичних ракет Північної Кореї. Важливо, щоб Рада безпеки виявила єдність у підтримці своїх резолюцій», – йдеться в заяві.

 

«Ми ще раз засуджуємо такі повторні провокаційні ракетні випробування, які є порушеннями резолюцій Ради Безпеки ООН. Північна Корея повинна зробити конкретні кроки на шляху до її повної перевіреної та незворотної денуклеаризації», –  зазначив заступник посла Німеччини в ООН Юрген Шульц.

 

Нагадаємо, 25 липня Північна Корея запустила дві ракети ближнього радіусу дії. Вони пролетіли майже 450 кілометрів і 700 кілометрів відповідно. Такий діапазон дозволить КНДР вразити будь-яку ціль в Південній Кореї.

 

24 серпня Північна Корея успішно випробувала нову реактивну систему залпового вогню. За даними державного північнокорейського агентства ЦТАК, пуском керував особисто лідер КНДР Кім Чен Ин.

 

У Мінобороні Японії заявили, що КНДР розробляє зброю нового типу.

схожі новини