Новини 2019-08-23 12:06

На Форумі видавців презентують нову книжку Олега Сенцова

Мова йде про збірку малої овтобіографічної прози "Маркетер".

"Видавництво Старого Лева" анонсувало на своєму сайті презентацію нової книжки оповідань Олега Сенцова "Маркетер", що відбудеться 22 вересня під час цьогорічного Форуму видавців у Львові.

 

"Ця книга — збірка малої автобіографічної прози Олега. Автор розповідає в ній здебільшого про свої студентські роки: складання іспитів, будні в гуртожитку і на квартирах, нестримні веселощі, безгрошів’я — звичні складові життя молоді, яка здобуває знання. Початок дев’яностих. Зміна цінностей. Руйнування стереотипів.Становлення. Загартовування душі й характеру. Любов, дружба, виживання і бізнес", – написали представники ВСЛ у Facebook.

 

 

Як зазначається, у презентації планується участь української правозахисниці Олександри Матвійчук, письменників Андрія Куркова, Сергія Жадана та Мар’яни Савки,а також акторки та громадської діячки Римми Зюбіної.

 

Зауважимо, наразі вже кілька книг малої прози Сенцова (зокрема, "Жизня", "Купите книгу, она смешная" та "Рассказы") вийшли друком вже у період його ув’язнення у Росії. Окрім того, побачила світ книга Олександра Мимрука "Олег Сенцов" про його життя і діяльність.

 

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року суд РФ засудив Олега Сенцова до 20 років колонії суворого режиму за звинуваченням у тероризмі. Росія відмовила Україні у передачі політв'язня  Сенцова, оскільки розглядає кримчанина як громадянина РФ (російське громадянство було нав'язане йому після незаконної анексії Криму).

 

25 жовтня 2018 українському режисерові Олегу Сенцову, ув’язненому в Росії, присудили премію Європарламенту "За свободу думки" імені Сахарова.

 

Правозахисний центр "Меморіал" вніс Олега Сенцова і Олександра Кольченка, якого також затримали і засулили разом із ним у Криму, до списку політв’язнів.

схожі новини