Новини 2019-08-20 19:05

Екс-главу НКРЕКП оголосили у міжнародний розшук

Мова йде про Дмитра Вовка.

Колишнього главу Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитра Вовка оголосили у міжнародний розшук. Про це повідомляє прес-служба САП у Facebook.

 

Так, враховуючи те, що підозрюваний перебуває за межами України і не з'являється на виклик слідчих, він був оголошений у міжнародний розшук.

 

«Оскільки наявні й інші ризики перешкоджання слідству - вплив на учасників процесу, можливість знищення доказів у справі, а також можливість перешкоджання провадженню іншим чином, з огляду на обґрунтованість підозри прокурор наполягав на обранні колишньому голові Комісії запобіжного заходу», - йдеться у повідомленні.

 

Однак суд відмовив у задоволенні клопотання держобвинувача.

 

Наголошується, що зважаючи на викладене, САП оскаржить вказане рішення Солом’янського райсуду м. Києва в суді апеляційної інстанції.

 

Нагадаємо, що 20 серпня Солом'янський районний суд міста Києва відмовився заочно заарештовувати колишнього главу НКРЕКП Дмитра Вовка, причетному до введення так званої формули «Роттердам+».

 

Як повідомлялось, 8 серпня детективи Національного антикорупційного бюро України повідомили шістьом особам, причетним до запровадження так званої формули "Роттердам+", про підозру у вчиненні дій, в результаті яких споживачам електроенергії завдано 18,87 млрд грн збитків.