Новини 2019-08-17 15:49

ГПУ та СБУ затримали банду "чорних" реєстраторів

За його словами, в ході спецоперації було затримано сім осіб.

Генеральна прокуратура України (ГПУ) і Служба безпеки України (СБУ) проводять спільну спецоперацію по затриманню злочинної групи, члени якої організували схему заволодіння нерухомим майном. Про це повідомив генерального прокурора Юрія Луценка в Facebook.

 

За його словами, в ході спецоперації було затримано сім осіб.

 

"Система" чорних "реєстраторів - один з 5 найбільших джерел корупції в Україні. Кажу про це на всіх рівнях вже 2,5 року. Сьогодні після тривалого документування прокуратура Києва та СБУ проводять спільну спецоперацію по затриманню злочинної групи, члени якої організували схему заволодіння нерухомим майном, яке перебувало в державній, комунальній і приватній власності, чим завдано збитків на 1,5 млрд грн ", - зазначив Луценко.

 

У цілому в результаті спецоперації 7 осіб, серед яких 3 організатора і 4 виконавця, були затримані в порядку ст. 208 КПК України. Серед затриманих двоє адвокатів і колишній керівник органів юстиції міста Києва.

 

"Вилучені документи дозволяють в подальшому опрацювати та роль суддів у прийнятті потрібних рейдерам рішень", - зазначив генпрокурор.

 

Нагадаємо, Служба безпеки України зафіксувала спроби вербування російськими спецслужбами українських військових через встановлення особистих контактів у соціальних мережах під виглядом жінок.