Новини 2019-08-16 10:12

Трамп радить главі КНР особисто зустрітися з протестувальниками в Гонконгу

Президент США вважає, що зустріч Сі Цзіньпіна з демонстрантами покладе край масовим протестам.

Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп вважає, що голові КНР Сі Цзіньпіну варто особисто зустрітися з протестувальниками у Гонконгу, щоб покласти край масовим протестам. Про це він написав у Twitter.

 

"Якби голова Сі особисто зустрівся з протестувальниками, це був би щасливий і розумний кінець проблеми Гонконгу. Я в цьому не сумніваюся!" - зазначив Трамп.

 

Також голова Білого дому нагадав про свій попередній твіт з цього питання.

 

"Я знаю голову Сі Цзіньпіна дуже добре. Він прекрасний лідер, який дуже поважає свій народ. Він також хороша людина в "жорстких справах". Не маю жодних сумнівів, що якщо голова Сі хоче швидко і гуманно вирішити проблему Гонконгу, він може зробити це. Особиста зустріч?" - написав Трамп.

 

Зазначимо, що у Гонконзі вже два місяці тривають масові акції протесту. За даними організаторів, у них узяли участь понад мільйон людей.

 

Своєю чергою, за останні кілька днів протестів поліція заарештувала щонайменше 149 демонстрантів.

 

До того ж Трамп заявив, що для досягнення домовленостей зі США з торгівлі Китай має виявити гуманність до Гонконгу.

 

Як повідомлялось, Трамп з посиланням на дані американської розвідки заявив, що КНР стягує війська до кордону із Гонконгом, де тривають багатотисячні протести проти наміру влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна до материкового Китаю.

 

Нагадаємо, що 11 серпня, у Гонконгу пройшли нові антиурядові акції за участю кількох тисяч людей, які протестують проти наміру влади ухвалити закон про екстрадицію правопорушників за запитом Пекіна до материкового Китаю.

 

 

 

схожі новини