Новини 2019-06-18 17:51

ЄС виділив 29,5 млн євро на підтримку митної і податкової реформ в Україні

Крім того, в рамках реалізації програми EU4PFM в Україні буде створено постійний офіс.

Європейський Союз виділив 29,5 мільйона євро на фінансування третьої і четвертої складової програми підтримки управління державними фінансами EU4PFM, які буде спрямовано на експертний супровід податкової та митної реформ в Україні. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

 

Зазначається, що дане рішення озвучив керівник програми EU4PFM Егон Веерме на прес-конференції в Києві.

 

Зокрема, програма передбачає роботу ключових експертів із залученням українських та європейських фахівців.

 

За його словами, сім мільйоні євро ​​із загальної суми - це IT-фонд.

 

"Більшість експертів перебуватиме в Києві, проте частина з них - у Вільнюсі", - зауважив Веерме.

 

"Це тривала програма, розрахована на чотири роки. Зараз гарний час, щоб її починати. Ми почали фактично 7-8 місяців тому: обговорювали, що потрібно робити, відбирали експертів. Це якісний продукт, на який ми вважаємо великі і небезпідставні сподівання" , - наголосив глава ДПСУ Сергій Верланов.

 

Так, він відзначив, що в рамках реалізації цих складових програми в Україні буде створено постійний офіс.

 

"Програма містить компоненти, які обумовлюють її успіх - це постійний офіс. Є постійні експерти, з якими підписані тривалі контракти - на чотири роки", - додав він.

 

На першому етапі буде реалізовано декілька проектів - насамперед, оптимізація бізнес-процесів з адміністрування податків, зокрема, податку на додану вартість і податку на прибуток, додав Верланов.

 

Раніше президент України Володимир Зеленський анонсував "реформаторські законопроекти, які сприятимуть розвитку малого та середнього бізнесу", а також інвестиційні вливання в інфраструктуру Донбасу. 

схожі новини