Новини 12:17

"Щоб розкрити таємну діяльність РФ". У Британії оголосили про реформу спецпідрозділів

Видання BBC дізналося, що частина плану передбачає зміну як структури секретних підрозділів військових Британії , так і того, що вони роблять.

Директор спецпідрозділів Збройних сил Великої Британії розробив план, який передбачає, що британський спецназ з протидії тероризму реформують на протидію ворожим державам. Про це, як повідомляє BBC з посиланням на джерела.

 

На думку людей, знайомих з "Концепцією спеціальних операцій", частина плану передбачає зміну як структури секретних підрозділів військових, так і того, що вони роблять.

 

За словами інсайдерів Уайтхолла, наразі план розглядають військові начальники. Незабаром його передадуть міністрам, і, ймовірно, ухвалять.

 

Так, спеціальним силам Британії мають на меті надати більше можливостей для дій в тіні в місцях, де застосовувати звичайні війська буде важко.

 

"Наприклад, згідно з новим планом, операція може бути почата ​​в прибалтійській республіці або африканській країні для того, щоб розкрити та точно визначити російську таємну діяльність", - йдеться у повідолменні.

 

Наголошується, що спецназ буде більше співпрацювати з MI6 і розвідувальними службами союзників Британії.

 

"Антитеррористична задача знижується, а потреба в протистоянні небезпечній міжнародній поведінці супротивників зростає", - заявило одне з джерел.

 

Своєю чергою, військові начальники вважають, що Росія ефективно використовує свою армію військової розвідки - ГРУ, в Україні, Сирії та Африці.

 

Нагадаємо, голова МЗС Британії Джеремі Хант закликав Росію покласти край незаконному контролю над Кримським півостровом та спробам із перекроювання європейських кордонів. 

схожі новини