Новини 12:07

РФ переправляла “вагнерівців” до Сирії військовими кораблями — СБУ

Служба безпеки України встановила особи 125 громадян, які причетні до терористичної діяльності російських спецслужб у складі ПВК "Вагнера".
Служба безпеки вже встановила особи 125 громадян України, які причетні до терористичної діяльності російських спецслужб у складі ПВК «Вагнера» на території України, Сирії, ЦАР та Судану. Про це повідомляє прес-служба СБУ.
 

“Служба безпеки України продовжує документування терористичної діяльності російських спецслужб на території України. Зокрема встановлені нові докази вербування найманців із числа громадян України ‒ учасників незаконних збройних формувань на Донбасі та їх переправлення до Сирії кораблями ВМФ РФ для участі у бойових діях у складі позаштатного підрозділу російської військової розвідки ПВК «Вагнера».

 

При цьому отримані дані в чергове наочно викривають брехню вищого командування Збройних сил Росії”, - йдеться в повідомленні.

 

Нагадаємо, 7 травня голова Служби безпеки України Василь Грицак повідомляв, що співробітникам СБУ вдалось встановили куратора підготовки ротно-тактичної групи «Карпати». Ним виявився підполковник ЗС РФ Олег Дем’яненко. Ще раніше, у квітні СБУ оприлюднила імена найманцівнелегальної приватної військової компанії "Вагнер", яких РФ таємно перекинула в Сирію – двоє зі списку там загинули.

схожі новини