Новини 2019-04-23 14:47

Роскомнадзор поскаржився в YouTube на відео з виступом Білозерської у штаб-квартирі НАТО

За словами блогера, таких "скарг" від Роскомнадзора було вже з кілька десятків.

Роскомнадзор поскаржився в компанію YouTube на відео з виступом офіцера Збройних Сил України Олени Білозерської у штаб-квартирі Північноатлантичного альянсу в Брюсселі в кінці лютого 2019 року. Про це йдеться у повідомленні у Facebook.

 

Так, Роскомнадзор заявив, що відео нібито "порушує російське законодавство".

 

"В результаті з Ютуба мені прибув лист: "Если Вы не удалите контент, компания Google может быть вынуждена заблокировать контент"". - йдеться у повідомленні.

 

За словами Білозерської, таких "скарг" від Роскомнадзора було вже з кілька десятків. 

 

"Для розуміння ситуації - таких скарг від Роскомнадзора на мої фото-, відео- і текстові матеріали було вже з кілька десятків. Але раніше все обмежувалось тим, що доступ до цих матеріалів блокували на території Росії. Що, власне, мені і всім нормальним людям абсолютно байдуже - наша аудиторія не там. Цього разу все інакше. За скаргою з Росії американська компанія збирається видалити моє відео - не з демонстрацією насильства, погрозами чи порнографією, а з записом промови, виголошеної перед очільниками НАТО (яку вони, між іншим, зустріли оплесками) і відзнятої тамтешніми дипломатами", - наголосила вона.
 

 

 

Крім того, передбачається, що після кількох таких "санкцій" Youtube може взагалі заблокувати канал, на якому зібраний безцінний "архів відеоматеріалів про громадсько-політичне і військове життя України протягом останнього десятиліття".

 

схожі новини