Новини 10:42

Чубаров назвав кількість українців, які перебувають у важких умовах у Сирії

Зокрема, Меджлісу відомо про 21 жінку та 54 малолітні дитини, які перебувають у важких умовах на території Сирії.

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров повідомив, що на сьогодні відомо про 75 осіб, які перебувають у важких умовах на територіях зі зруйнованою інфраструктурою в Сирії. Про це він повідомив 24 березня на своїй сторінці в Facebook.

 

За його словами, Меджлісу відомо про 21 жінку та 54 малолітні дитини, які перебувають  у важких умовах на території Сирії.

 

"Останнім часом на адресу Меджлісу кримськотатарського народу та на мою адресу, як народного депутата України, стали надходити звернення жінок – громадян України різних національностей, які, в силу різних життєвих обставин, опинилися разом з малолітніми дітьми на території Сирії, з проханнями допомогти їм повернутися в Україну", – наголосив Чубаров.

 

Крім того, він відзначив, що з метою надання допомоги громадянам України Меджліс кримськотатарського народу взаємодіє з Міністерством закордонних справ України.

 

Нагадаємо, 23 березня підтримувані США Сирійські демократичні сили оголосили про остаточну перемогу над "Ісламською державою", а саме: витіснення з останньої контрольованої нею території Багхуз у Сирії.