Новини 12:34

В Парижі десятки тисяч людей вийшли на протест проти антисемітизму

Прем’єр Едуар Філіп у свою чергу анонсував законодавчу роботу задля посилення боротьби з антисемітизмом.

20 тисяч людей зібралися на Площі республіки в Парижі, щоб висловити протест проти антисемітизму. Про це повідомляє BFMTV.

 

У протестах взяли участь і відомі політики, зокрема мер Парижа Анн Ідальго, прем’єр Франції Едуар Філіп, колишні президенти Франції Франсуа Олланд та Ніколя Саркозі.

 

Учасники акції тримали плакати з написами "Досить!", "Ні поширенню ненависті".

 

"Сьогодні ми повинні сказати "досить" тому, щоб говорити те, що говорити не можна, і спостерігати, як усі ці злочини множаться. Час реагувати разом і в найкращий спосіб", - сказав перший секретар Соціалістичної партії Франції Олів’є Фор.

 

Колишній президент Франсуа Олланд заявив, що "антисемітизм - це чума і напад на республіку". "Антисемітизм - це не справа євреїв, це справа всіх французів", - наголосив він.

 

Його попередник Ніколя Саркозі закликав до "твердості держави". "Я вірю, що влада прийме необхідні рішення, індивіди, які завдають шкоди державі, повинні відповідати", - сказав він.

 

Прем’єр Едуар Філіп у свою чергу анонсував законодавчу роботу задля посилення боротьби з антисемітизмом.

 

Демонстрації проти антисемітизму відбулися і в низці інших міст Франції, зокрема у Марселі, Ліоні, Страсбурзі, Ліллі.

 

Нагадаємо,  56 конгресменів Сполучених Штатів Америки заявили про занепокоєння через зростання фінансованого державою антисемітизму і заперечення Голокосту в Європі, зокрема в Україні та Польщі.