Новини 11:45

Трамп може звільнити директора нацрозвідки США - The Washington Post

На думку багатьох чиновників Білого дому, директора нацрозвідки скоро звільнять

Президент Дональд Трамп може звільнити директора національної розвідки Сполучених Штатів Америки Деніела Коутса. Про це повідомляє The Washington Post.

 

На думку багатьох чиновників Білого дому, директора нацрозвідки скоро звільнять.

 

За словами співрозмовників, глава держави ніколи не бачив у Коутсі наближеного радника, якому можна довіряти і в останні тижні Трамп проявляє все більше невдоволення публічними заявами глави розвідки. Він вважає, що ці заяви підривають політичний курс Штатів, особливо в плані північнокорейського питання.

 

Працівники адміністрації президента США вказують, що у Трампа з Коутс "напружені відносини протягом уже довгого часу". 

 

Один з чиновників Білого дому зазначив, що останній виступ Коутса в Конгресі США з питань загроз національній безпеці "підірвав" довіру Трампа. Йдеться про виступ Коутса в кінці січня з доповіддю про оцінку глобальних і регіональних загроз США. Особливий акцент був зроблений на Росію та Китай. Після доповіді Коутса Трамп звинуватив американських розвідників у пасивності і наївності.

 

За даними видання, глава США поки не вирішив, що робити з директором нацрозвідки. Найближчим часом Коутса не буде звільнено, але президент усе ж розглядає можливість його усунення з поста.

 

 

Одне з джерел повідомило, що недавно президент питав у своїх довірених осіб, хто міг би замінити Коутса на посаді.

 

Нагадаємо, у листопаді 2018 року віце-президент США Майк Пенс заявив, що якщо Китай не змінить свою зовнішню політику, то країну може чекати "холодна війна" зі Штатами.

 

 

схожі новини