Новини 15:14

Військові навчання "Сі Бриз-2019" пройдуть у трьох областях - Міноборони

В Одесі у понеділок, 11 лютого, розпочалась конференція з планування масштабних українсько-американських навчань.

Українсько-американські навчання "Сі Бриз-2019" (Sea Breeze - 2019) відбудуться у Миколаївській, Херсонській і Одеській областях та передбачатимуть виконання завдань за стандартами НАТО на морі, суші, повітрі та під водою. Про це у понеділок, 11 лютого, повідомила прес-служба Міністерства оборони України за результатами конференції з планування  "Сі Бриз-2019", яка розпочалась у понеділок в Одесі.

 

"Як передбачається, міжнародні навчання відбуватимуться в північно-західній частині Чорного моря, в Миколаївській, Херсонській і Одеській областях", - йдеться в повідомленні Міноборони.

 

Так, у рамках конференції заплановано завершення уточнень навчальних завдань, розробка проекту сценарію і плану навчання, а також підготовка штату керівництва до планування операцій відповідно до стандартів НАТО.

 

"Головною перевагою буде масштабність і унікальний формат проведення маневрів, оскільки військовослужбовці українських Військово-морських сил спільно із партнерами виконуватимуть завдання за стандартами НАТО усюди, де це лише можливо - на морі, суші, повітрі та під водою", - наголосили в Міноборони.

 

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко заявив, що 2019 року планується збільшити кількість військових-учасників та розширити географію проведення навчань "Сі Бриз-2019".

 

"Сі Бриз" проводяться з 1997 року щорічно відповідно до "Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових відносин між Міністерством оборони США та Міністерством оборони України" від 1993 року. 

схожі новини