Новини 14:39

Окупанти відпрацьовують захоплення морського узбережжя в анексованому Криму

У навчаннях задіяно близько 500 військовослужбовців, приблизно 100 одиниць військової і спеціальної техніки Чорноморського флоту Російської Федерації.

Підрозділи армійського корпусу Чорноморського флоту Російської Федерації були підняті по навчальній тривозі в рамках початку проведення двостороннього ротного тактичного навчання на полігоні Ангарський в окупованому Криму. Про це в понеділок, 11 лютого, повідомляє прес-служба Міноборони РФ.

 

Зазначається, що підрозділи берегової оборони Чорноморського флоту повинні відпрацювати завдання із захоплення і оборони морського узбережжя з виконанням практичних артилерійських стрільб.

 

Повідомляється, що підняті по навчальній тривозі підрозділи берегової оборони здійснили марш в складі колон військової та спеціальної техніки на полігон Ангарський і приступили до інженерного обладнання позицій.

 

За даними Міноборони РФ, у навчаннях задіяно близько 500 військовослужбовців, близько 100 одиниць військової і спеціальної техніки їх складу підрозділів берегової оборони армійського корпусу Чорноморського флоту. А також задіяні літаки і вертольоти морської авіації флоту і армійської авіації Південного військового округу.

 

Як повідомляли, в окупованому Криму у п'ятницю, 8 лютого, пройшли навчання бойових розрахунків дивізіону зенітних ракетних систем С-400 зі складу армії Військово-Повітряних сил Російської Федерації. 

схожі новини